۰

افتتاح پروژه های عمرانی دهیاری بودان با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی وشوراهای استانداری اصفهان

روستای بودان

۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۵ در ۰۳:۵۵ توسط

 

همزمان با هفته گرامیداشت شوراهای اسلامی، شهرستان تیران وکرون روز شنبه مورخ۱۱/۲/۱۳۹۵میزبان جناب آقای مهندس بهمنی مدیر کل دفتر امور روستایی وشوراهای اسلامی استانداری اصفهان بود.

بهمنی1

آقای مهندس بهمنی را در این سفر فرماندار شهرستان جناب آقای رحمانی و بخشداران بخش مرکزی و کرون وشوراهای اسلامی بخش و تعدادی از دهیاران همراهی میکردند،

ایشان از تعدادی از روستاهای شهرستان بازدید و پروژه های عمرانی دهیاریهای روستاها را بازدید وافتتاح نمودند.

 

مدیر کل محترم دفتر امور روستایی وشوراهای اسلامی استانداری در بخش کرون از روستاهای نسیم آباد،سوران و بودان بازدید نمودند.

در این سفر پارکینگ کامیونهای روستای نسیم آباد افتتاح و از پروژه های خانه عالم و کارگاه صنایع دستی این روستا همچنین ساختمان دهیاری روستای سوران بازدید شد.

سپس ، جناب آقای بهمنی مدیرکل محترم دفتر امور روستایی وشوراهای اسلامی استانداری و همراهان از روستای بودان بازدید بعمل آوردند.

در این سفر خانه عالم روستای بودان،همچنین پروژه بلوار مرکزی روستا وفلکه مرکزی و خیابان گلزار شهدا و آسفالت و جدول گذاری خیابان شهید بهشتی(دور قلعه)مورد بهره برداری قرار گرفت.

a5

کار ساخت خانه عالم روستای بودان که از حدود۲سال پیش بعنوان پروژه دهیاری تصویب و با اهدای زمین از طرف خیرین آغاز شده بود با تامین هزینه بصورت مشارکتی ۵۰درصد خیرین و۵۰درصداعتبارات دهیاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین آقای بهمنی و فرماندار شهرستان و بخشداران از پروژه های دیگر دهیاری از جمله ساماندهی گودال وسط روستا،ساماندهی کانال قاسم آباد و پل روبروی مسجد حضرت ابوالفضل(ع)بازدید و در خصوص تامین اعتبار اجرای این پروژه ها قول مساعد دادند،ایشان همچنان دقایقی را در کنار کشاورزان روستا گذرانده و با ایشان در خصوص مشکلات کشاورزی بخصوص آب کشاورزی گفتگو کردند.

در پایان مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی روستایی استان اصفهان با حضور دربخشداری کرون با مسئولین شهرستان و دهیاران و اعضای شورای بخش تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه آقای عباس مظاهری عضو شورای اسلامی روستای بودان وبخش کرون به نمایندگی از شوراهای اسلامی بخش به بیان دیدگاهها و مشکلات و نقطه نظرات پرداختند.

a6

پاسخ دهید