۲

نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه نجف آباد-تیران و کرون

روستای بودان

۹ اسفند, ۱۳۹۴ در ۲۲:۳۱ توسط

نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه نجف آباد – تیران و کرون

آقای ابوالفضل ابوترابی نماینده کنونی مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس با کسب ۶۵ هزار و چهل و یک رای معادل حدود ۴۲ درصد آرا، توانست برای چهار سال دیگر به خانه ملت راه یابد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیر تیران و کرون انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان ۷ اسفند با حضور پرشور مردم در ایران اسلامی برگزار شد.

مردم با حضور گسترده خود بار دیگر حماسه ای شگرف را در تاریخ این مرزوبوم آفریدند و این مشارکت در خور توجه برگ زرینی در تقویم ملت به ثبت رساند.

مردم شهرستان تیران و کرون با حضور گسترده و مشارکت بیش از ۷۱ درصدی خود ( آرای ماخوذه ۳۵۴۲۰ ) در پای صندوق های رای حماسه هفتم اسفند را در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار کردند.

در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران و کرون از مجموع بیش از ۱۵۳ هزار رای ماخوذه، ابوالفضل ابوترابی (اصولگرا) نماینده کنونی مردم در مجلس با کسب ۶۵ هزار و چهل و یک رای معادل حدود ۴۲ درصد آرا، توانست برای چهار سال دیگر به خانه ملت راه یابد.

در این انتخابات محمد حسن سورانی با کسب ۳۱ هزار و چهل و دو رای معادل حدود ۲۰ درصد آرا و مسعود احمدی نیز با ۱۸ هزار و سیصد و چهل و هفت رای معادل ۱۱ و نه درصد آرا در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند هم چنین محمد علی حیدری نیز با کسب نزدیک به ۹ هزار رای، در جایگاه چهارم این انتخابات قرار گرفته است.

جزئیات شمارش آراء دهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه نجف آباد،تیران و کرون در سه قسمت اصلی آن به شرح زیر می باشد:

نجف آباد:

ابوالفضل ابوترابی: ۴۳ هزار و ۴۷۰ رای

محمد حسن سورانی: ۲۶ هزار و ۱۷۸ رای

مسعود احمدی: ۴ هزار و ۸۱۶ رای

تیران و کرون:

ابوالفضل ابوترابی: ۱۸ هزار و ۳۰۰ رای

محمد حسن سورانی: ۲ هزار و ۳۶۰ رای

مسعود احمدی: ۱۱ هزار و ۶۰۱ رای

مهردشت:

ابوالفضل ابوترابی:۳ هزار و ۲۷۱ رای

محمد حسن سورانی: ۲ هزار و ۵۰۴ رای

مسعود احمدی: ۱ هزار و ۹۳۰ رای

+

۲ دیدگاه

 1. مظاهری

  در تاریخ : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴ - پاسخ دادن

  با سلام اگر امکان دارد نتایج انتخابات را روستا به روستا و شهر به شهر در سطح حوزه انتخابیه اعلام فرمایید.

  • مدیر سایت

   در تاریخ : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴ - پاسخ دادن

   سلام به دلیل اینکه هنوز شورای نگهبان نتایج انتخابات را تاییدنکرده کاربران سایت هنوز به جزئیات نتایج دسترسی ندارند انشاءالله بعد از انتشار جزئیات انتخابات در پرتال وزارت کشور ما نیز نتایج را در سایت انعکاس می دهیم

پاسخ دهید